W sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Zawodowego odbyła się narada dyrektorów jednostek oświatowych, z udziałem starosty kołobrzeskiego Mirosława Tessikowskiego.

W związku ze złożonym przez Helenę Rudzis - Gruchałę pismem w sprawie rozwiązania umowy o pracę oraz rezygnację ze stanowiska dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego "Okruszek" w Kołobrzegu, zarząd powiatu powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Małgorzacie Mularczyk, dotychczasowemu wicedyrektorowi SOSW "Okruszek" w Kołobrzegu, od 15 maja do czasu wyłonienia nowego dyrektora, nie dłużej niż do 30 września 2024 roku. Dziś uchwałę powierzającą obowiązki dyrektora Małgorzacie Mularczyk wręczył starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn