×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Biblioteka Publiczna Gminy Ustronie Morskie zachęca do przyłączenia się do akcji "Nasiona dla Afryki": - Chcemy pomóc w założeniu zupełnie nietypowego ogródka.Nietypowego po pierwsze dlatego, że jest w Zambii, po drugie dlatego, że prowadzą go tam małe dzieci, a po trzecie, że nie jest on tylko formą przyjemnego spędzania czasu, ale ma urozmaicić posiłki dzieci, a w przyszłości stać się pomocą w usamodzielnieniu się maluchów.
Nasiona w Zambii są bardzo drogie, tymczasem u nas jest to wydatek rzędu kilku złotych. - Chcemy zebrać jak najwięcej ziarenek i wysłać je do dalekiej Afryki. Nasionka możecie przynosić do nas w godzinach pracy biblioteki. Pomożecie? - zachęcają bibliotekarki z Ustronia Morskiego.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook