×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Portowa Ochotnicza Straż Pożarna TRYTON wzbogaciła się o nowy samochód pożarniczy marki FORD Transit. Aktu Przekazania dokonał prezydent Janusz Gromek.

Przekazano dla jednostki również pozostały sprzęt, którego zakup dokonano w ostatnim czasie. Mianowicie deski do ratownictwa lodowo-wodnego sfinansowanej w 100% przez  fundację PKN ORLEN DAR SERCA, torby do zestawu ratowniczego PSP R-1 dofinansowanego po części przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu, oraz środków ochrony bezpośredniej strażaków tj. 12 kompletów ubrań bojowych typu NOMEX sfinansowanych ze środków Gminy Miejskiej Kołobrzeg oraz Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu.
 
Po uroczystości odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze POSP TRYTON, na którym Zarząd jednogłośnie otrzymał absolutorium za ubiegły rok działalności oraz przyjęte zostało sprawozdanie finansowe za 2016 r.


Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook