×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Ustronie Morskie powtórzyło sukces sprzed roku w rankingu "Perły Samorządu" organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną i Deloitte Consulting S.A. Wśród gmin wiejskich, Ustronie Morskie znalazło się konsekwentnie w czołówce najlepszych samorządów w Polsce.


Ocenie podlegały takie kwestie jak: sprawność strategiczna i operacyjna, wykorzystywanie potencjału społecznego oraz kompleksowe działania na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców. W ramach rankingu uhonorowani zostali również najlepsi włodarze gmin. W ich ocenie brane były pod uwagę takie kryteria jak: strategiczna wizja rozwoju gminy, sposób zarządzania urzędem, aktywna współpraca ze społecznością lokalną i największe sukcesy w minionym roku. W pierwszej dziesiątce najlepszych wójtów w Polsce znalazł się włodarz gminy – wójt Jerzy Kołakowski. Uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się w czwartek, 25 maja w gdyńskim Muzeum Emigracji. Muzyczną gwiazdą wieczoru był akordeonista Marcin Wyrostek wraz z zespołem.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook