×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Do sądu rodzinnego w Kołobrzegu trafi sprawa 16-latka, u którego policjanci ujawnili narkotyki. Nieletni sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. 
Policjanci kryminalni walczący z przestępczością narkotykową udali się do miejsca zamieszkania 16-letniego kołobrzeżanina, podejrzewali, że mogą tam znajdować się zabronione substancje. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, do których miał on dostęp, kryminalni ujawnili w skrzyni łóżka pod pościelą susz roślinny. Po zbadaniu i przeważeniu narkotyków przez technika kryminalistyki okazało się, że to blisko 120 gram marihuany.
 
16-latek został zatrzymany, a następnie w obecności opiekuna prawnego zostały z nim wykonane czynności procesowe. Policjanci z kołobrzeskiej komendy przekażą teraz zgromadzone materiały do sądu rodzinnego.

Photo by Esteban Lopez on Unsplash
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook