×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza po odbiór bezpłatnych opasek odblaskowych i kamizelek odblaskowych do Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu.


 
- Akcja skierowana jest głównie do najmłodszych mieszkańców naszego powiatu, do rowerzystów i osób starszych, ale też do wszystkich, którzy chcą być bardziej widoczni na drogach. Otrzymaliśmy 500 opasek odblaskowych i 50 kamizelek odblaskowych od sponsorów, które chcemy przekazać mieszkańcom naszego powiatu. Dlatego zapraszamy po ich bezpłatny odbiór do Starostwa Powiatowego - mówi Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.
 
Opaski odblaskowe i kamizelki można odbierać w Starostwie Powiatowym przy Placu Ratuszowym 1 w Biurze Podawczym na parterze, pokój nr 3 w godzinach pracy urzędu do wyczerpania przedmiotów.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook