×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Leon Bręgoszewski, instruktor sekcji szachowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu, uczestniczył w finale Mistrzostw Świata Seniorów + 50 i + 65 lat w Szachach, które odbyły się w dniach 6 - 19 listopada 2017 roku w Acqui Terme we Włoszech.
 
Kołobrzeżanin stoczył boje w kategorii +65 i mimo niekomfortowych warunków, jakie stworzyli gospodarze naszemu reprezentantowi, udało się rozegrać kilka dobrych partii. W pierwszej rundzie zremisował z mistrzem międzynarodowym z Francji, co zwiększyło nadzieje na kolejne zwycięskie partie z innymi zawodnikami. Jednak nie było łatwo i w ogólnej kwalifikacji na 174 zawodników Leon zajął 146 miejsce. W czasie trwania zawodów rozegrano dwa turnieje błyskawiczne 3'2 na zawodnika oraz 5' na zawodnika. W obu turniejach nasz reprezentant wywalczył I miejsce do rankingu 1800 oraz 42 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Informacja i zdjęcia: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook