×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Maja Jaworska uczennica Zespołu Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza jest finalistką okręgowego etapu XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Maja zajęła I miejsce i będzie reprezentowała nasze województwo w etapie centralnym Olimpiady w Warszawie. 
Maja Jaworska uczennica klasy 2D o profilu biologiczno-chemicznym Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu zdobyła I miejsca w okręgowym etapie XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Niewątpliwie sukces ten przyczynia się do promocji Powiatu Kołobrzeskiego oraz zwraca uwagę młodych ludzi do promowania i propagowania zdrowego stylu życia. Tym samym Maja będzie reprezentowała nasze województwo w etapie centralnym Olimpiady, która odbędzie się w dniach 24-27 maja w Warszawie.
 
Gratulacje oraz drobny upominek laureatce Olimpiady wręczył w imieniu własnym i Zarządu Powiatu w Kołobrzegu Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski, który jednocześnie pogratulował rodzicom Mai, wychowawcy Karolinie von Mallek oraz nauczycielce biologii Teresie Woźniak. W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor szkoły Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook