×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Seniorzy z kołobrzeskiego uniwersytetu uroczyście zakończyli rok akademicki 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia Prezydium, a następnie wystąpienia Prezesa Stowarzyszenia UTW Pani Ireny Frankiewicz. Akademia była okazją do przedstawienia przez Zarząd UTW sprawozdania merytoryczne z działalności uniwersytetu.

W ciągu roku słuchacze UTW odbyli ponad trzydzieści wykładów oraz uczestniczyli w wielu spotkaniach integracyjnych. Członkowie czynnie włączali się w organizację imprez społeczno-kulturalnych organizowanych w powiecie. Seniorzy mają możliwość spędzać twórczo wolny czas i rozwijać swoje umiejętności uczestnicząc w rozmaitych sekcjach, działających w uniwersytecie m.in.: historycznych, tanecznych, gimnastycznych czy rehabilitacyjnych.
 
Podczas uroczystości Prezes Stowarzyszenia uchwałą nr 4 z dnia 7 czerwca 2018 roku w uznaniu nieocenionych zasług w działaniach na rzecz działalności i rozwoju Stowarzyszenia UTW wręczyła Staroście Kołobrzeskiemu Tomaszowi Tamborskiemu akt nadania Honorowego Członka Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Akademia zakończyła się występem chóru miejskiego pod batutą Iwony Wiśniewskiej-Salamon oraz zespołu tanecznego UTW „Bajaderki”.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook