×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

46-latka, która prowadziła BMW na podwójnym gazie i przewoziła dwójkę dzieci usłyszała zarzut i dobrowolnie poddała się karze. Została ukarana karą zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 lat. Ale to nie wszystko.


2,5 promila alkoholu miała kobieta prowadząca czarne BMW z dwójką dzieci na pokładzie. Została zatrzymana przez policję na początku tego tygodnia. Za jazdę pod wpływem alkoholu usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Kobieta dobrowolnie poddała się karze. Została ukarana karą zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 lat, musi wpłacić świadczenie pieniężne w wysokości 6000 złotych oraz 5000 złotych wpłaci na fundację charytatywną. 
Jednocześnie Policja będzie prowadzić sprawę o wykroczenie, narażenie małoletnich na przebywanie w niebezpiecznych okolicznościach, sprawa zostanie skierowana do Sądu.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn