×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Skradzione w Andorze pojazdy BMW X5 i Dacia Lodgy, o szacunkowej łącznej wartości 52 tys. zł, zatrzymali 21 lipca w Kołobrzegu funkcjonariusze z miejscowej Placówki Straży Granicznej. BMW kierował 32-letni mieszkaniec woj. zachodniopomorskiego. Twierdził, że samochód z 2004 roku kupił na licytacji internetowej. Tymczasem został on skradziony w Andorze w 2009 roku.
Dacią z 2012 roku kierował 43-latek z Wielkopolski. Mówił, że pojazd kupił w Niemczech z ogłoszenia internetowego. Funkcjonariusze ustalili, że dacię skradziono w Andorze w 2014 roku. Pojazdy zostały zatrzymane przez Straż Graniczną, a kierującym nimi mężczyznom wręczono wezwania do Straży Granicznej, celem przeprowadzenia czynności procesowych.
Info 
Informacja na podstawie: MOSG
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook