×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy dzielnicowi zatrzymali trzy osoby podejrzane o kradzież i usiłowanie rozboju, do której doszło w weekend. Ofiarą jest niepełnosprawny. Został okradziony i pobity.
 
Do zdarzenia doszło w tę sobotę. Dzielnicowi otrzymali zgłoszenie o pobiciu i kradzieży telefonu młodemu mężczyźnie poruszającemu się o kulach. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że podczas pobytu w jednym z lokali w Kołobrzegu w dzielnicy uzdrowiskowej został mu skradziony telefon przez kobietę przebywającą w tym samym miejscu. Z uwagi na swoją niepełnosprawność nie mógł zdecydowanie zareagować na tę sytuację. Po wyjściu kobiety z lokalu zgłaszający udał się za nią i jej towarzyszami. Cała trójka widząc idącego za nimi właściciela telefony zawróciła. Po chwili pokrzywdzony został przewrócony i kopany po całym ciele. 
Znając rysopisy sprawców dzielnicowi udali się w miejsca, gdzie mogli przebywać. W trakcie sprawdzania jednego z mieszkań, zauważyli mężczyznę próbującego uciec przez okno. Uciekinier został zatrzymany wraz z kolegą i sprawczynią kradzieży telefonu. Cała trójka została przewieziona do policyjnego aresztu. Wartość strat, jaką wycenił pokrzywdzony, to kwota 1000 zł. Wczoraj kobieta usłyszała zarzut kradzieży, natomiast jej koledzy usiłowania rozboju. 
Decyzją Prokuratury w Kołobrzegu wobec zatrzymanych zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Sprawcom usiłowania rozboju grozi do 12 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn