×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W miniony weekend kołobrzescy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Rekordzista, zatrzymany w sobotę w Sarbi mieszkaniec powiatu gryfickiego, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Kierował fordem, choć nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdów.


Kierowca usłyszał już zarzuty, sprawa zostanie skierowana do Sądu, który może orzec wobec podejrzanego karę nawet 2 lat pozbawienia wolności.
Taka sama kara grozi zatrzymanym w Zieleniewie i w Bagiczu dwóm nieodpowiedzialnym kierowcom. Pierwszy miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, dodatkowo uszkodził oznakowanie znajdujące się na wysepce. Drugi z zatrzymanych kierował  volkswagenem pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad promil alkoholu.
W poniedziałek kołobrzeska drogówka przeprowadziła działania pod hasłem „Trzeźwy poranek”. Zostało przebadanych blisko 800 kierowców. Żaden z nich nie wsiadł za kierownicę po alkoholu. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozsądek. Jazda pod wpływem alkoholu może grozić śmiercią nie tylko dla osób znajdujących się w pojeździe, ale także dla przypadkowych użytkowników dróg.
Komentarze  
0 # 100lec 2019-03-26 09:38
Nieroby i [wulgaryzm]ochrony zafajdane. Po co robić trzeźwe poranki? Po to, żeby łatwo złapać skacowanych wieśniaków, którzy wystraszeni jadą 50 km/h i nigdy nie spowodowali żadnej kolizji. Zagrożenie stanowią świeżo nachlani cwaniakując po południu i wieczorem na naszych drogach. DLACZEGO NIE ROBICIE TRZEŹWYCH PODWIECZORKÓW???? BO SIĘ BOICIE. BO TAKI ŚWIEŻO NACHLANY ODPYSKUJE I MOŻE UDERZYĆ. ALE TAKI ŚWIEŻO NACHLANY MOŻE SPOWODOWAĆ WYPADEK.
Powtarzam z całą odpowiedzialnością . Jesteście nieroby i [wulgaryzm]ochrony zafajdane. Wstyd mi, że sam ze swoich podatków sponsoruję takich .. nie chce przeklinać....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook