W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg oraz na naszym portalu emitowany będzie program z telefonicznym udziałem słuchczy i widzów Rozmowy z Widokiem na Powiat. Gościem będzie starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.
Komentarze  
+8 # cwir 2019-04-17 15:07
Jak skomentuje Pan zwolnienia w urzedize miasta, dziwne konkursy dla swoich? W koncu ilu jescze kolobrzeskich dostanie zatrudnienie w urzedzie miasta. Prosze nie mowic, ze robia tak wszyscy, bo tak nie bylo nigdy. Urzednicy musza odchodzic, bo w ich miejsce robi sie konkursy dla glowncyh specjalistow z tym samym zakresem obowiazkow co podinspektor. Czy nie obawia sie Pan referendum ? Wrobelki cwierkaja, ze jest bardzo prawdopodobne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Jerzy 2019-04-18 13:51
Poseł Hok krytykuje zatrudnienie Jacka Woźniaka w PŻB tj. w spółce skarbu państwa zarządzanego przez PIS, podczas gdy powszechnej krytyce poddaje się politykę kadrową prezydent Mieczkowskiej, jako obsadzanie stanowisk przez tzw swoich. Czy według Pańskiej oceny takie postępowanie pana Hoka nie jest zwyczajnym jątrzeniem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook