W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg oraz na naszym portalu emitowany będzie program z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów Rozmowy z Widokiem na Powiat. Gościem będzie wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.

Komentarze  
-1 # op jan 2019-06-05 08:46
Remont ul. Zdrojowej, kiedy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Ala 2019-06-05 14:33
Rudzis i Tessik, kiedy dymisje?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # kacperek 2019-06-05 14:50
Panie starosto gratuluję 4 miejsca wśród powiatów w kraju za wspieranie klubów piłkarskich. Brawo! Ile pieniędzy i dla których klubów starostwo przekazało? Proszę sie pochwalić
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Zenia 2019-06-05 16:32
proszęo odpowiedź :
1.jakie cele odnośnie stacjonarnej opieki nad osobami starszymi zamierza Pan i Zarząd osiągnąć w trakcie obecnej kadencji.
Chodzi o liczbę powiatowych domów pomocy społecznej, ilość miejsc, które mają zapewnić, rodzaj domów. Czy Zarząd planuje zmiany i w jakim Kierunku?
Jak zamierzają Państwo kształtować koszt utrzymania mieszkańca w powiatowych DPS-a, żeby zapewnić racjonalne wydatkowanie środków publicznych?
Jakie działania zamierza podjąć Zarząd by oferta pracy w dps - ach Powiatu Kołobrzeg była atrakcyjna, a osoby kierowane do tych placówek miały fachowy ustabilizowany poziom opieki - w standardach Europy nowożytnej, a nie średniowiecznej;
I proszę nie sugerować, że nic nie ma wtedy kwestii do zrobienia :wystarczy przeczytać ogłoszenia o pracę i wsłuchać się w pytania radnych - pracownicy mieli za niskie wynagrodzenia : rok 2018, pracownicy czekają na część wynagrodzenia - rok 2019
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Zenia 2019-06-05 18:30
Panie Redaktorze.... ten wielokropek wypływa z mojego pozytywnego, bardzo pozytywnego, zdumienia z treści dzisiejszej audycji!
Gratuluję, mimo, że nie przedstawił Pan moich pytań.
Mam nadzieję, że pójdzie Pan za ciosem - uzgodni termin rozmowy w sprawie dofinansowań klubów piłkarskich i materiał przedstawi naszej społeczności powiatowej.
Będę wypatrywać!
A dzisiaj mimo kłopotów technicznych, jeszcze raz Gratuluję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook