W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK, Radia Kołobrzeg oraz na naszym portalu emitowany będzie program z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów "Rozmowy z Widokiem na Powiat". Gościem będzie starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.

Komentarze  
+8 # Rysia 2019-10-16 11:45
Dzień dobry, co Pan Starosta sądzi o poszerzeniu granic cmentarza?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # TOM 2019-10-16 12:28
Panie Starost, w tym miesiącu Marszałek Województwa podpisał porozumienie z Wyższą Szkołą Zawodową w Koszalinie na powazne dofinansowanie kształcenia pielęgniarek.Dlaczego Pan i Prezydent Miasta nie robicie nic aby najwieksze uzdrowisko i szeroko pojete llecznictwo nie mialo wlasnej uczelni tego typu.Przeciez Kolobrzeg mial wcześniej Szkołe Pielegniarek, a wczesniej nawet innaą uczelnie,Studium .Nauczycielskie.Wszystko oddajemy walkowere..I prosze nie tłumaczyc,ze staracie się o filię.Kołobrzeg zasłużył na na wlasną uczelnie w zakresie medycyny.A z fliami jest tak, ze szybko się zwijają.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Mark57 2019-10-16 14:14
Wracam do tematu powiatowej ul. Zdrojowej. Caly czas opowiada Pan, ze starostwo nie moze, przeprowadzic remontu tego odcinka od ul. Reymonta do ul. Chopina, ze wzgledu na niewykonanie robot kanalizacyjnych ze strony MWiK Kolobrzeg. Poprosilem radnego miejskiego o interpelacje w tej kwesti. Odpowiedz na te interpejacje, na stronie BIP Kolobrzeg, ze stony MWiK, pkt. 2 odpowiedzi : "MWiK planuje w ul. Zdrojowej wymiane sieci wodociagowej i kanalizacyjnej metoda bezwykopowa". Jezeli tak jest to stoi na przeszkodzie remontu tej ulicy ze strony starostwa ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # SENIORZY 2019-10-16 15:04
Panie Starosto - czekamy na grzybobranie.
\Oczywiście z Panem. Pozdrawiamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # Bez Sensu 2019-10-16 16:38
Panie Starosto , czy będąc Premierem ; wnioskowałby Pan za likwidacją powiatów? Przecież pieniądze podatników , a są to grube miliardy , przejadane są bezproduktywnie przez tysiące ludzi , którzy w praktyce są fachowcami od niczego . Rynek pracy ,nawet w Kołobrzegu , jest w stanie wchłonąć pracowników powiatu choćby na sprzątaczki , które w prywatnym sektorze dobrze zarabiają i jest na nie ciągle rosnące zapotrzebowanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Tom 2019-10-16 18:03
Czy panowie możecie przestać spijać sobie z dzióbków?Wiem że za audycje płaci starosta ale bez przesady .Jakbym oglądał programy w TVP tak ochoczo krytykowane przez starostę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook