Wydarzenia Dnia

 

W środowy wieczór w Kołobrzegu wystąpił Łukasz Mróz - czyli Mrozu. Ten piekielnie zdolny wokalista głosem i charyzmą uniósł amfiteatr wraz z publiką.

Przebojowe kompozycje ze wszystkich płyt, doskonały skład instrumentalistów, biegłe wykonania na granicy muzycznego geniuszu, zaskakujące aranżacje - tak właśnie wyglądał ten wieczór. Jak przyznał Mrozu, gra dziś zupełnie inaczej niż na początku swej artystycznej drogi. To prawda. Najlepszym przykładem ostatni utwór wieczoru - "Jak nie my to kto", lecz... w iście heavymetalowym wydaniu. Nie sposób opisać słowami tego, co działo się na scenie i na widowni. Wszystkie serca biły jednym, energetycznym, gitarowym pulsem. Jeżeli Mrozu kiedyś wróci do amfiteatru - bądźcie tam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Parse error in downloaded data

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

„Nieunikniony wzrost podatków” (wideo)

Wrz 16, 2021 / Najnowsze artykuły

Sklep socjalny jeszcze nie teraz

Wrz 16, 2021 / Miasto

Szczepień w szkołach nie będzie

Wrz 16, 2021 / Najnowsze artykuły

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Wrz 15, 2021 / Najnowsze artykuły