Jak zapewniają organizatorzy budowa festiwalowego miasteczka idzie pełną parą, a prace przy jego stawianiu trwają do poźniej nocy. Już teraz przy budowie scen, infrastruktury, stref i pola namiotowego pracują setki osób. Rozpoczął się także montaż scenografii i multimediów, które w tym roku będą jeszcze bardziej spektakularne. 

W tym roku,  na Sunrise Festival stanie najprawdopodobniej największy telewizor w Polsce. Red Stage będzie wielkim ekranem o szerokości 60 metrów i wysokości 14 metrów. Z kolei Black Stage zamieni się w niezwykły okrąg wypełniony techniką, ruchomymi elementami i spektakularną grą świateł. Zwieńczeniem tej sceny będą potężne reflektory, które puszczą w niebo strumień światła na wysokość czterech kilometrów. To sprawi, że imprezę w Kołobrzegu zauważą mieszkańcy miast i wsi oddalonych o dziesiątki, jak nie setki kilometrów. Organizatorzy zapewniają, że pozostałe sceny będa również wyjątkowe.

Znany jest już niemal pełny skład artystów, którzy zagrają na osiemnastych urodzinach festiwalu. To największe gwiazdy światowej sceny, z niemal każdego gatunku muzyki elektronicznej. W dniach 21-24 lipca w Podczelu zagrają m.in. David Guetta, Paul Kalkbrenner, ATB, Eric Prydz, Carl Cox, Alesso, Oliver Heldens, Paul van Dyk, Marshmello, Brennan Heart, Borgore, Martin Solveig, Kolsch, Fatboy Slim, Nicky Romero, Reinier Zonneveld, Yellow Claw, Giuseppe Ottaviani, D-Block & S-Te-Fan, Alok, Modestep, Faithless, Tchami, Aly & Fila, Gareth Emery i Malaa.

W sumie w Podczelu zagra około 100 artystów z Polski i zagranicy. Część biletów została już sprzedana. W całości wyprzedano bilety VIP na sobotę, pakiety Suncity VIP oraz pakiety SunCity Premium dla 4 osób. W sprzedaży pozostały ostatnie wejściówki standard na sobotę. To oznacza, że pod względem frekwencji będzie to rekordowa edycja. Bilety można kupić na stronie internetowej: https://bilety.sunrisefestival.pl

Do startu Sunrise Festival 2022 pozostało zaledwie 8 dni. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Rozmowy z Widokiem na Powiat 07.12.2022

Gru 07, 2022 / Rozmowy z widokiem na powiat

Choinka już świeci

Gru 07, 2022 / Miasto

Prezydencki kwadrans 06.12.2022

Gru 06, 2022 / Prezydencki kwadrans

Prezydencki kwadrans (wideo)

Gru 06, 2022 / Miasto

II Gala Wolontariatu za nami

Gru 05, 2022 / Miasto