×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

15 czerwca po raz drugi rusza w trasę Filmowe Lato w zasięgu Orange. Jednym z przystanków jest Kołobrzeg. W plenerowym kinie będzie można zobaczyć m.in. „Jutro będziemy szczęśliwi” - wzruszającą opowieść o miłości córki i ojca, w którego wcielił się znany z „Nietykalnych” Omar Sy oraz „Last Vegas”.
W ramach plenerowego kina, od czerwca do września zaprezentowanych zostanie kilkadziesiąt filmów w blisko 40 najpiękniejszych miejscowościach w całej Polsce.  W repertuarze znalazły się takie pozycje, jak: oscarowy „La La Land” czy poruszająca komedia „Jutro będziemy szczęśliwi” z Omarem Sy’em w roli głównej. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino, a sponsorem Orange. - W czerwcu odwiedzimy województwa kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie i pomorskie. Trasę zainaugurujemy pokazem filmu „Królowie lata” w malowniczo położonym nad Brdą Koronowie – to tam widzowie poznają historię trzech 15-letnich kumpli. Joe, Patrick i Biaggio postanawiają przestać słuchać rodziców, uciec do lasu i wybudować dla siebie dom. Potem udamy się do nadnoteckiego Barcina, gdzie obejrzymy niezwykle zabawne „Najlepsze, najgorsze wakacje”. Głównego bohatera od najgorszych wakacji uratuje nowo poznany przyjaciel Owen. Dotrzemy również do położonego w pradolinie rzeki Drwęcy Golubia-Dobrzynia, gdzie wraz z Jeanem Reno, znanym z "Leona zawodowca", przeniesiemy się na chwilę na południe Francji za sprawą pełnego pozytywnej energii, ciepła i humoru „Lata w Prowansji”. Odwiedzimy też dwie najbardziej znane polskie miejscowości uzdrowiskowe, czyli Ciechocinek i Kołobrzeg, gdzie zagramy m.in. „Jutro będziemy szczęśliwi” - wzruszającą opowieść o miłości córki i ojca, w którego wcielił się znany z „Nietykalnych” Omar Sy oraz „Last Vegas”. Dotrzemy ponadto do pierwszej stolicy Polski - Gniezna, położonego na Pałukach Żnina i pomorskiego Cieplewa. Zacumujemy w Porcie Jachtowym w Krynicy Morskiej, a następnie przeniesiemy się w pobliże największego w Europie zamku krzyżackiego w Malborku, gdzie obejrzymy francuski przebój 2014 roku, czyli komedię „Za jakie grzechy, dobry Boże?”, która zgromadziła dotychczas 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! Wieczorne pokazy w naszym wakacyjnym kinie plenerowym to doskonały pretekst do spotkania w towarzystwie rodziny, przyjaciół, czy znajomych. Warto już teraz sprawdzić, kiedy i gdzie przetną się nasze wakacyjne ścieżki – mówią Organizatorzy.

W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach: Mikołajki, Szklarska Poręba Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowościach – Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Zaparkuje przy tężniach w Ciechocinku oraz w Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdrój i Szczawnicy. Umiejscowione będzie także nad Parsętą, Drwęcą i Nogatem. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Pojawi się w takich krainach, jak: Pałuki, Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyzna, Podlasie i Suwalszczyzna. Dotrze też na Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich.


W Kołobrzegu wszystkie projekcje odbędą się na tarasie i na plaży w pobliżu Marine Hotel.
 
HARMONOGRAM PROJEKCJI W CZERWCU:
 
15.06, g. 22.00 Koronowo: „Królowie lata”
 
16.06, g. 22.00 Barcin: „Najlepsze, najgorsze wakacje”
 
17.06, g. 22.00 Golub-Dobrzyń: „Lato w Prowansji”
 
19.06, g. 22.00 Kołobrzeg: „Praktykant”
reż. Nancy Meyers, USA, 2015, 121 min 
Laureaci nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Robert De Niro (Wściekły byk, Poradnik pozytywnego myślenia) oraz Anne Hathaway (Les Miserables Nędznicy, Diabeł ubiera się u Prady) występują razem w filmie Warner Bros. Pictures „Praktykant”. Nominowana do Oscara i wielokrotnie nagradzana reżyserka Nancy Meyers (To skomplikowane, Lepiej późno niż później, Szeregowiec Benjamin) reżyseruje komediodramat na podstawie własnego scenariusza.W filmie „Praktykant” De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway).
 
20.06, g. 22.00 Kołobrzeg: „Był sobie pies”
Reż. Lasse Hallström, USA, 2017, 100 min 
Film Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy takich przebojów jak „Podróż na sto stóp”, „Co gryzie Gilberta Grape’a”, „Wciąż ją kocham”, „Czekolada”.
Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies, to fakt. A kto jest najlepszym przyjacielem psa? Bailey, czworonożny bohater tej opowieści nie ma wątpliwości: jego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są szczeniakami, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę – wtedy trzeba gryźć wroga w kostkę, a gdy zbije szybę sąsiadów, ktoś musi wziąć winę na siebie. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie Ethana przestaje rozpieszczać. Wtedy Bailey musi wykazać się nad-psią siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.
 
21.06, g. 22.00 Kołobrzeg: „Jutro będziemy szczęśliwi”
Reż. Hugo Gélin, Francja, Wielka Brytania, 2016, 117 min
Zabawna i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany.
Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin - jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, bardzo dobrze wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat znów stanie na głowie…
 
22.06, g. 22.00 Gniezno: „Praktykant”
 
23.06, g. 22.00 Ciechocinek: „Last Vegas”
 
24.06, g. 22.00 Żnin: „Lato w Prowansji”
 
25.06, g. 22.00 Cieplewo: „Królowie lata”
 
26.06, g. 22.00 Krynica Morska: „Był sobie pies”
 
27.06, g. 22.00 Krynica Morska: „Jutro będziemy szczęśliwi”
 
28.06, g. 22.00 Krynica Morska: „Królowie lata”
 
29.06, g. 22.00 Malbork: „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
 
30.06, g. 22.00 Malbork: „Lato w Prowansji”
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Rozmowy z Widokiem na Powiat 20.10.2021

Paź 20, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Paź 20, 2021 / Najnowsze artykuły

Prezydencki Kwadrans 19.10.2021

Paź 20, 2021 / Prezydencki kwadrans

Laureaci konkursów nagrodzeni

Paź 20, 2021 / Najnowsze artykuły

Przerwa na czytanie w Trójce

Paź 19, 2021 / Miasto

Zdrowie w pigułce odc.10

Paź 18, 2021 / Zdrowie