×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Zapraszamy zwolenników polskiej mody na niezwykłe wydarzenie, które promuje twórczość najzdolniejszych projektantów. Targi mody Fashion Meeting Summer Camp, które odbędą się już po raz drugi w Kołobrzegu, tym razem w dniach 12-15 lipca, odkryją przed nami najnowsze letnie kolekcje mody damskiej, męskiej i dziecięcej wprost z wybiegów.
Miasteczko projektantów mody rozbuduje się w samym centrum turystycznym kurortu zwanego Perłą Bałtyku. Dokładna lokalizacja targów to plac przy Latarni Morskiej (ul. Morska 1). Już w samej nazwie miejsca zawierają się warte odwiedzenia atrakcje: latarnia morska, port statków wycieczkowych i falochron. To wyjątkowe miejsce tętni życiem i emanuje klimatem jedynym w
swoim rodzaju – jednak przez targowe 4 dni stanie się ono z pewnością jeszcze bardziej emocjonujące.
Ożywcza bryza targów Fashion Meeting Summer Camp przyniesie ze sobą showroomy w eleganckich namiotach – mini królestwa mody, oferujące uczestnikom możliwość nabycia oryginalnych ubrań damskich, męskich i dziecięcych, a także wspaniałej biżuterii, toreb, galanterii skórzanej, zabawek handmade... ale uwaga – to wszystko bezpośrednio od projektantów!
Tylko na Fashion Meeting Summer Camp będzie można zakupić projekty, które aż do 12 lipca będą stanowić tajemnicę. Trzeba jednak przygotować się na całą lawinę niespodzianek. W targach weźmie bowiem udział niemal czterdzieści marek z najdalszych rejonów Polski. Warto odwiedzić Kołobrzeg i targi projektantów, którzy swoją twórczość zaprezentują tylko w tym jednym, jedynym terminie.
Cztery dni targów to nie tylko niepowtarzalna możliwość zakupu najświeższych letnich kolekcji, ale też porozmawiania z twórcami, zamówienia ubrań na miarę i poznania ich modowej filozofii.
Na letnie spotkanie z projektantami zapraszają organizatorzy oraz wyselekcjonowane marki modowe, które wezmą w nim udział, a wśród nich między innymi: Anna Drabczyńska, AnnDress,
A'YA, Bag's Philosophy, Bali Clicks Original, Bodyych, Dear John, Diverso Design, Galaxy Wear, Good Evening, Iglarki, Izzie, JuMiBag, LadyBag, Lana & co, Lemme, LuAna, Luveg, Mushi, Noza Nova, Pasjonata, PIU, Pokety, S.T.A.M.P.S , s:HEirt, Saska, Satina Folk, Seepoint, Star Dust, Sthorm, Szafa, TakaPara, Trzciński Only Linen, Wild Wood Project, Wisienkowo, Zisou.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Rozmowy z widokiem na Powiat 27.10.2021

Paź 27, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Paź 27, 2021 / Powiat

Warsztaty z niewidomymi

Paź 27, 2021 / Miasto

Problematyczna wydma

Paź 27, 2021 / Miasto

Prezydencki Kwadrans 26.10.2021

Paź 26, 2021 / Prezydencki kwadrans

Karuzela kręci się według planu

Paź 26, 2021 / Najnowsze artykuły

Koniec Tygodnia Kariery

Paź 25, 2021 / Miasto