×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Na zakończenie trzymiesięcznej trasy "Filmowe Lato w zasięgu Orange" zawita ponownie do Kołobrzegu. W pobliżu hoteli Diune i Marine zobaczymy brytyjską komedię, o tym, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce - „Do zakochania jeden krok” oraz „Nice guys. Równi goście” - zwariowaną, amerykańską produkcję z Ryanem Goslingiem i Russelem Crowem w rolach głównych.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!
 
HARMONOGRAM PROJEKCJI W KOŁOBRZEGU:
7.09, g. 20.00 Kołobrzeg, teren zielony przy Marine Hotel: „Do zakochania jeden krok”
8.09, g. 20.00 Kołobrzeg: teren zielony przy Diune Hotel & Resort by Zdrojowa: „Nice guys. Równi goście”
 

Pierwszego wieczoru w kinie pod chmurką obejrzymy „Do zakochania jeden krok”. Film opowiada historię sześćdziesięcioletniej Sandry, która, po tym jak przyłapuje męża na zdradzie, wyprowadza się do siostry. Ten krok zmienia jej życie. Choć Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca!
Drugiego wieczoru przeniesiemy się do Los Angeles lat 70-tych, a to za sprawą prywatnego detektywa Hollanda Marcha (Ryan Gosling) i gruboskórnego mięśniaka do wynajęcia Jacksona Healy'ego (Russell Crowe), którzy zostają wynajęci do rozwikłania sprawy zaginionej dziewczyny.
To będą dwa ostatnie seanse w trwającej prawie trzy miesiące trasie Filmowego Lata w zasięgu Orange. Od 15 czerwca kino letnie odwiedziło blisko 40 miejscowości w całej Polsce, gdzie zagrano24 filmy w trakcie ponad 80 projekcji dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi.
 
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Rozmowy z Widokiem na Powiat 20.10.2021

Paź 20, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Paź 20, 2021 / Najnowsze artykuły

Prezydencki Kwadrans 19.10.2021

Paź 20, 2021 / Prezydencki kwadrans

Laureaci konkursów nagrodzeni

Paź 20, 2021 / Najnowsze artykuły

Przerwa na czytanie w Trójce

Paź 19, 2021 / Miasto