×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Czy raka można uniknąć? Wyzwanie dla każdego z nas! Rusza Europejski Kodeks Walki z Rakiem. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje onkologiczne w zakresie chorób nowotworowych, oraz onkologii, któe odbędą się w Ustroniu Morskim.
Spotkania prowadzić będzie lek. med. Małgorzata Gąsiorek ze Stowarzyszenia Wspierania Onkologii „Unicorn” z Krakowa. Pierwszy wykład odbędzie się dzisiaj, tj. we wtorek 20 czerwca o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Ustroniu Morskim. Szczegóły na plakacie.
 
lek. med. Małgorzata Gąsiorek - lekarz medycyny, specjalista onkologii klinicznej, chorób wewnętrznych, chemioterapii nowotworów. Starszy asystent w oddziale Onkologii Klinicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera. Współbadacz w badaniach klinicznych w zakresie raka piersi, raka jelita grubego, raka trzustki, raka prostaty, raka płuca i czynników stymulujących erytropoezę.


Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK