Wczoraj, w Hali Milenium, Sensation Kotwica ponownie wywalczyła zwycięstwo z TBS Śląsk Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem 86-73.

W ramach 32 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn Sensation Kotwica podjęła w hali Milenium TBS Śląsk Wrocław. W pierwszej połowie, Wrocławianie grali słabiej i nie bronili rzutów 3 punktowych, którymi Czarodzieje z Wydm atakowali z dystansu. Druga połowa wyglądała już  inaczej i od przerwy Śląsk walczył do końca. Ostatecznie Kotwica wygrała z rezerwami Śląska 86-73. W pierwszym meczu tych drużyn górą była również Kotwica 87-88. Kolejny mecz naszych koszykarzy odbędzie się w sobotę, a podejmą oni tym razem Łańcut.