Jedną z imprez towarzyszących Dniom Kołobrzegu były Dni Podczela, podczas których odbył się festyn rodzinny. W tym roku zorganizowany przy pomocy społeczności ukraińskiej.

W sobotę, mieszkańcy i goście już po raz 22. spotkali się na majowym święcie osiedla Podczele. W tym roku impreza została zorganizowana wspólnie przez Radę Osiedla Podczele, władze miasta i Hotel Mona Lisa, podczas których odbył się festyn dla całych rodzin. Nowością w tym roku, przy organizacji wydarzenia, było połączenie sił z mieszkańcami osiedla pochodzącymi z Ukrainy, którzy serwowali rodzime przysmaki, a swoim zaangażowaniem chcieli podziękować mieszkańcom Podczela za ciepłe przyjęcie i pomoc. Atrakcje czekały także na najmłodszych, które mogły skorzystać m.in dmuchańców. Główną wygraną podczas festynu rower.

Środki pozyskane podczas obchodów Dni Podczela przeznaczone zostaną na zakup kwiatów, które ozdobią osiedle.

Komentarze  
+1 # Milenka 2023-05-23 16:48
Było super :-) :-) ;-) :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK