60 zamiast 200 zł tyle według propozycji prezydent miasta ma kosztować abonament za parkowanie w strefach płatnego parkowania.  To najnowsza propozycja do kołobrzeskiej karty mieszkańca. Tyle że budzi ona sporo wątpliwości. 

 

 

 

200 złotych - tyle w tej chwili kosztuje miesięczny abonament upoważniający do parkowania we wszystkich strefach płatnego parkowania w mieście. Podczas najbliższej sesji radni będą głosować propozycję prezydent miasta, by ten abonament obniżyć i by posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca mogli za niego płacić 60 zł. 

Według części radnych to może spowodować, że występujące już teraz problemy z parkowaniem jeszcze się nasilą. Łukasz Zięba wskazuje na zajęcie miejsc parkingowych przez osoby, które np. pracują w centrum miasta. 

Z kolei Maciej Bejnarowicz zauważa, że wykupienie miesięcznego abonamentu nie daje gwarancji miejsca do parkowania. Piotr Lewandowski uważa że obecne 200 zł miesięcznie to cena zaporowa, o czym świadczy małe zainteresowanie takim abonamentem. W miesiącu korzysta z niego około 26 osób i nie wszyscy to mieszkańcy. I dlatego radny Kołobrzeskich Razem popiera wprowadzenie niższej opłaty.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Pogoda

Słonecznie

17°C

Kołobrzeg

Słonecznie

Wilgotność: 73%

Wiatr: 17 km/h

  • 22 Wrz 2019

    Słonecznie 20°C 8°C

  • 23 Wrz 2019

    Zachmurzenie małe 17°C 11°C

Nasze Programy

chronograf TKK
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
na ostrzu
aktualnosci
zebranie na zywo
zrobtosam
drzewa
Echa sportu
Gaweda-historyczna
Bardziej Aktywny Kołobrzeg