Powstaną kolejne odcinki ścieżek rowerowych w naszym powiecie. Starostwo zleca wykonanie projektów.

Nowe odcinki to:

- 1,5-kilometrowy odcinek wzdłuż drogi powiatowej Rościęcino - Rzesznikowo na odcinku od osiedla Villa Park do skrzyżowania ze ścieżką rowerową w Charzynie,

- wzdłuż ulicy Grzybowskiej na odcinku ponad 1 km od skrzyżowania z ulicą Lazurową, aż do oczyszczalni ścieków, gdzie połączy się z nowo wybudowanym i oddanym niedawno do użytku, odcinkiem ścieżki, aż do Grzybowa.

Komentarze  
+3 # Kolobrzeg 2021-05-13 15:44
A gdzie droga rowerowa z Siemyśla do Nieżyna i dalej jeżdżę tam co dziennie i jej tam nie widzę to pytan po co z Charzyna do Rozcięcina no chyba ,że zobaczyć przepompownie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pytek 2021-05-14 09:16
Czy nie bardziej potrzebna jest ścieżka na ulicy Grzybowskiej od Toruńskiej do Lazurowej.? Ścieżka rowerowa z ulicy Toruńskiej kończy sie przy Grzybowskiej można zaobserwować jak rowerzyści jadą niebezpiecznie chodnikiem lub ruchliwą jezdnia do lazurowej i dość bezpiecznym przejazdem do ścieżki R10.
Pominiecie tego odcinka ścieżki to chyba komuś zależny na tym by nie łączyć Netta z Polo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook