"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" zawiadamiają odbiorców wody w Ustroniu Morskim, że w związku z koniecznością wykonania nowego włączenia do sieci wodociągowej, we wtorek na niektórych ulicach zostanie wstrzymany dopływ wody.

ZAWIADOMIENIE

"Miejskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Kołobrzegu, zawiadamia odbiorców wody przy ulicy: WIEJSKIEJ, SŁONECZNEJ, KOŁOBRZESKIEJ ORAZ KOSZALIŃSKIEJ W USTRONIU MORSKIM, że w związku z koniecznością wykonania nowego włączenia do sieci wodociągowej w ul. Rolnej, w dniu 11.05.2021 r. od godz. 08:00 do godz. 12:00 ZOSTANIE WSTRZYMANY DOPŁYW WODY.

W wyniku prowadzonych działań wystąpią chwilowe spadki ciśnienia oraz lokalne zmętnienia wody. Za powyższe utrudnienia przepraszamy Odbiorców wody.

Główny Specjalista ds. Eksploatacji i Obsługi Obiektów Rafał Piątkowski

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook