×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Uwaga kołobrzeżanie, poszukiwany Mateusz Osman mógł być widziany w pociągu relacji Szczecin-Kołobrzeg odjeżdżającego w niedzielę 15 stycznia o 16:58 ze Szczecina. Podobno był z dziewczyną ubraną w czarną kurtkę. Mieli problem z biletem, nie mieli gotówki tylko kartę. Osoba, która prawdopodobnie ich widziała, wysiadła w Gryficach.  UWAGA! Zaginął Mateusz Osman, lat 24 (urodzony w 1992 roku, 18 września), zamieszkały i urodzony w Szczecinie, wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, jasne włosy, piwne oczy, pociągła twarz, wysokie czoło, mała blizna na czole po prawej stronie, brak innych znaków szczególnych. 
Ubrany był w czarną kurtkę zimową za pas, niebieskie spodnie materiałowe, czarne sportowe buty Nike AirMax, z lakierowaną wstawką w kolorze granatowym, bordowy T-shirt.
Ostatnio był widziany 15/01/2017 pomiędzy Placem Zwycięstwa a ulicą Kaszubską, udał się w stronę Bramy Portowej. Godzina ok. 3:40-3:50.
Nie ma przy sobie dokumentów ani telefonu. 
Każdy kto może mieć wiedzę na temat gdzie przebywa Mateusz Osman, proszony jest o kontakt z policją pod numerami 997 lub 112.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn