×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy kryminalni zatrzymali 39-latka, który z klatek schodowych na terenie miasta kradł jednoślady. Policjanci odzyskali utracone przez pokrzywdzonych mienie warte 3 tysiące złotych. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
Na początku tygodnia policjanci z wydziału kryminalnego zauważyli na jednej z kołobrzeskich ulic mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy kradzieży rowerów z osiedla Bajkowego . Natychmiast go zatrzymali i doprowadzili do kołobrzeskiej komendy. 39-latek z miejscowości Czarne był zaskoczony zatrzymaniem przez funkcjonariuszy. W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że skradzione mienie zatrzymany zastawił w lombardach. Trzy jednoślady zostały odzyskane i trafiły do właścicieli. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał dwa zarzuty kradzieży, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn