×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

1 czerwca Kołobrzeg odwiedził prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Jego wizyta związana była z zaplanowaną trasą spotkań z mieszkańcami woj. zachodniopomorskiego.To jeden z elementów rozpoczętej już przez stronnictwo kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi.
W trakcie spotkań prezentowany był program wyborczy PSL w najbliższych wyborach. 
- Prezesa PSL, posła na Sejm RP Władysława Kosiniaka-Kamysza, rzecznika prasowego PSL Jakuba Stefaniaka, Prezesa Zachodniopomorskiego PSL, Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Jarosława Rzepę i innych gości przywitaliśmy przy restauracji Pod Winogronami a następnie wspólnie przeszliśmy spacerem promenadą koło Latarni Morskiej i Bulwarem Szymańskiego w kierunku Pomnika zaślubin Polski z morzem. Na całej trasie spaceru Prezes PSL był życzliwie witany i spotkał się z bardzo sympatycznym przyjęciem mieszkańców i turystów - relacjonuje Robert Kołodziejczyk, Sekretarz Zarządu Powiatowego PSL.
Już na placu zabaw przy ul. Obrońców Westerplatte, gdzie odbył się Charytatywny Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz przywitał wszystkich organizatorów, seniorów, rodziców i dzieci, a nawet miał okazję skorzystać z chwili wytchnienia i odpocząć na kocyku. Oczywiście spotkanie rozpoczęło się briefingiem z przedstawicielami mediów.
Zainteresowanie sprawami społecznymi poruszanymi na spotkaniu ze strony mediów i obecnych seniorów, rodziców było bardzo duże. 
- Po części oficjalnej był czas na spróbowanie wszystkich smakołyków piknikowych. Wszak zapach potraw z grilla nie był obojętny. Po blisko dwugodzinnym spotkaniu niestety musieliśmy pożegnać naszego Prezesa. Odprowadzając go do samochodu ze śpiewem przy akordeonie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie - dodaje R. Kołodziejczyk.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.informacje.kolobrzeg.pl/images/2016/kosiniakkamysz

Komentarze  
0 # Kazik 2020-03-22 23:01
Mówił coś o kasie zabranej z OFE i wieku emerytalnym 67 lat a to były jego zasługi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook