×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Finisz remontu Jedności Narodowej, już jutro ulica będzie przejezdna, użytkownicy drogi muszą poczekać kilka dni na pomalowanie znaków poziomych.[hdvs videoid=3611]

Pełna nazwa inwestycji to "Przebudowa drogi powiatowej nr 3347Z ulica Jedności Narodowej w Kołobrzegu od wjazdu na działkę nr 144/9 (Poliklinika) do nowej nawierzchni asfaltowej na wysokości posesji nr 6", realizowała ją będzie Firma Strabag Sp. z o.o. z Pruszkowa.
 
Całkowita długość przebudowanego odcinka wynosi 271 m. Ulica po przebudowie posiada: nową nawierzchnię bitumiczną z betonu asfaltowego o szerokości 7,0 m, ścieżkę rowerową, chodnik.
 
Przebudowane zostały: wszystkie zjazdy, zatoki parkowania oraz skrzyżowanie z ul. Łopuskiego, na którym wykonane zostało poszerzenie, które poprawi przepustowość skrzyżowania.

Dodatkowo w ramach przebudowy: wykonana została zatoka autobusowa przy skrzyżowaniu z ul. Szarych Szeregów, wyremontowana została kanalizacja deszczowa, pojawiły się dodatkowe wpusty deszczowe z przykanalikami oraz studniami rewizyjnymi, dla poprawy bezpieczeństwa pieszych użytkowników ruchu zamontowane zostaną urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 
Zadanie uzyskało dofinansowanie z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Partnerem współfinansującym zadanie jest Miasto Kołobrzeg, które udziela ze swojego budżetu Powiatowi pomocy finansowej w kwocie 310.000,00 zł.
 
WARTOŚĆ INWESTYCJI: 1.011.955,87 ZŁ

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook