×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. 23 krzewy marihuany rosły na łąkach pod Kołobrzegiem.


 
 
 
 
Dwa dni temu kryminalni na podstawie wiedzy operacyjnej przystąpili do realizacji kolejnej sprawy narkotykowej. Już z pierwszych ustaleń wynikało, że na terenie zielonym nieopodal Kołobrzegu znajduje się zorganizowana nielegalna plantacja konopi indyjskich.
W silnie zarośniętym terenie policjanci natrafili na wydeptaną ścieżkę, którą dotarli do plantacji marihuany. Wśród 23 krzewów konopi indyjskich w ostatnim stadium rozwoju policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nie kryli swojego zaskoczenia i próbowali uciekać. Zostali zatrzymani po krótki pościgu. Obaj są mieszkańcami gminy Kołobrzeg, mają 25 i 26 lat.
Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeniu w policyjnym areszcie, usłyszeli już zarzuty nielegalnej uprawy kopii.
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook