×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy kryminalni zatrzymali czterech młodych mężczyzn, mieszkańców Kołobrzegu, którzy w zajmowanych w rejonie osiedla Europejskiego lokalach uprawiali konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli krzewy w różnym stadium rozwoju. Dwójce z nich grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności, pozostali odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym.


W ostatnim okresie kołobrzescy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zlokalizowanych na terenie miasta Kołobrzeg i zlikwidowali kolejną plantacje konopi indyjskich. Podczas działań kryminalni  zabezpieczyli 10 krzewów konopi indyjskich. W sprawie zatrzymano czterech młodych mężczyzn . W toku przeszukania miejsc zamieszkania wszystkich wytypowanych osób u jednego z nich policjanci ujawnili ponad 6 gram amfetaminy i pół grama marihuany, specjalistyczne wagi elektroniczne i woreczki foliowe z zapięciem strunowym. Dwójka z zatrzymanych była nieletnia więc odpowie przed Sądem Rodzinnym. Pozostali sprawcy przestępstwa usłyszeli zarzuty uprawy konopi. Podejrzanym za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie: archiwum
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook