×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 44-letniemu mężczyźnie, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na terenie Kołobrzegu. Sprawne i wnikliwe działania funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji doprowadziły do zatrzymania sprawcy.


Na początku miesiąca, pracownik ochrony w jednym z kołobrzeskich marketów zauważył, jak jeden z klientów chowa pod ubraniem kamerę samochodową, po czym omijając kasy kieruje się do wyjścia ze sklepu. Pracownik ochrony podjął próbę ujęcia podejrzewanego o kradzież. Mężczyzna szarpał się, uderzył ochroniarza w twarz, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia.
Ochrona sklepu zgłosiła też, że w grudniu ubiegłego roku ten sam mężczyzna kilkukrotnie dokonywał kradzieży m.in. głośników, golarki  oraz ciśnieniomierza. Łączna wartość strat została wyceniona na ponad 700 zł.
Policjanci kryminalni na podstawie rysopisu ustalili sprawcę, który został zatrzymany w tym tygodniu. W środę usłyszał dwa zarzuty kradzieży rozbójniczej i kradzieży.
Kołobrzeska Prokuratura zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.
Komentarze  
# Guest 2019-01-24 10:16
Ten komentarz został usunięty przez Administratora
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook