W Ząbrowie zakończyło się XIV Wielkie Sprzątanie Brzegów Parsęty. Impreza organizowana przez firmę Troton oraz Klub Gaja, jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Po uroczystym powitaniu, uczestnicy tłumnie ruszli nad brzegi rzeki i do lasu - co cieszy, z roku na rok śmieci jest coraz mniej. Nie zabrakło smakołyków z grilla, atrakcji dla najmłodszych i występów artystycznych. Na scenie pojawili się młodzi artyści z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu i zespół Podlotki z Gościna. Swoje umiejętności zaprezentowały także dziewczęta z Ogniska Baletowego w Kołobrzegu, oraz zawodnicy z zespołu taekwondo Ap Chagi z Robunia. Jak co roku, wręczono statuetkę Przyjaciela Parsęty, dziś tym zaszczytnym tytułem uhonorowano kołobrzeski oddział Ligii Morskiej i Rzecznej. Doskonała atmosfera, moc atrakcji, świetna pogoda i... czyste brzegi Parsęty - czego chcieć więcej? Na piętnaste, jubileuszeowe Wielkie Sprzątanie Brzegów Parsęty zapraszamy do Ząbrowa za rok!

fot. Daniel Pawlak

 

 

 

Komentarze  
+6 # Mieszkaniec33 2019-06-09 20:31
Oby jak najmniej było potrzeba takich akcji, ale niestety nadal wśród nas mamy nieodpowiedzialnych mieszkańców miasta i powiatu, którzy za nic mają ochronę środowiska :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn