×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W najbliższą sobotę 14 stycznia Kawiarnia Coffeedesk organizuje degustację kawy, profesjonalnie zwaną cuppin'giem. Od tego miesiąca takie spotkania będą odbywały się w każdy drugi weekend miesiąca. Każde spotkanie jest bezpłatne.  Degustacja odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 i potrwa około 1,5h. Na spotkaniu będziemy mogli spróbować minimum sześciu kaw z różnych regionów świata i przekonać się jaki wpływ na smak i aromat kawy ma jej region pochodzenia, wysokość upraw i sposób obróbki ziarna.
Od tego miesiąca takie spotkania będą odbywały się w każdy drugi weekend miesiąca. Każde spotkanie jest bezpłatne. - W związku z tym, że liczba miejsc jest ograniczona prowadzimy zapisy na FB poprzez wiadomość prywatną - przejdź i mailowo kawiarnia@coffeedesk.pl. Zapraszamy, będzie aromatycznie, owocowo z dużą dozą kofeiny - zaprasza Paulina Napora, manager Kawiarni Coffeedesk.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK