Urząd Miasta rozstrzygnął konkurs na dyrektora powstającego przy ulicy Radomskiej przedszkola. Została nim dotychczasowa dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 2.

- Pani Dorota Warzocha wygrała konkurs i to jej powierzyliśmy stanowisko dyrektora nowo powstałego Przedszkola Miejskiego nr 4 przy ulicy Radomskiej. Przedszkole Miejskie nr 2, w którym pani Dorota zarządzała do tej pory, pozostaje w dobrych rękach dotychczasowego zastępcy, pani Renaty Wiatrzyk. Gratuluję i życzę niegasnącego zapału w codziennej pracy! - napisała na swoim facebookowym profilu prezydent Anna Mieczkowska.

Komentarze  
0 # Karol 2021-01-17 20:41
Czy przedszkole jest ukończone? Miało być na 15.01 a nigdzie nie ma informacji. Nie wiem czy nasze dziecko będzie mogło się przenieść w marcu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Przewaga chmur

2°C

Kołobrzeg

Przewaga chmur

Wilgotność: 96%

Wiatr: 21 km/h

  • 28 Lut 2021

    Przewaga chmur 3°C 2°C

  • 01 Mar 2021

    Zachmurzenie małe 5°C 1°C

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo