Trwają prace przy przebudowie Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Kwota inwestycji wynosi blisko 40 milionów złotych. To największa inwestycja w historii naszego szpitala.

Przebudowa Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu dofinansowana jest z funduszy europejskich, w ramach których wykonano już m.in. przebudowę głównego wejścia do szpitala. Teraz trwają prace przy budowie nowej izby przyjęć.

Powierzchnia tylko samej poczekalni w nowej izbie przyjęć ma blisko 300 metrów kwadratowych. Poprzednia liczy ich zaledwie 18.

Nowo powstała część szpitala będzie na poziomie europejskim, mówi Jacek Goliński. To największa inwestycja w historii kołobrzeskiego szpitala. Ostatnim elementem w ramach przebudowy szpitala ma być remont podjazdu dla karetek.

Zmianie ma ulec także infrastruktura z tyłu budynku szpitala.

Powierzchnia w szpitalu powiększyła się nie tylko o nową izbę przyjęć, ale także o sterylizatornię czy aptekę.

Prace przy przebudowie Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu mają się zakończyć w przyszłym roku, tak żeby w drugiej połowie 2021 roku nowa izba przyjęć oraz inne remontowane części szpitala mogły zostać oddane do użytku.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Przewaga chmur

2°C

Kołobrzeg

Przewaga chmur

Wilgotność: 96%

Wiatr: 21 km/h

  • 28 Lut 2021

    Przewaga chmur 3°C 2°C

  • 01 Mar 2021

    Zachmurzenie małe 5°C 1°C

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo