Jutro z samego rana, bo o 6:30, nastąpi długo wyczekiwane otwarcie sklepu Leroy Merlin, w którym znajdziemy artykuły  do budowy domu, remontu i dekoracji domu oraz ogrodu.

Od jutra mieszkańcy Kołobrzegu będą mogli skorzystać z oferty nowego marketu budowlano - dekoracyjnego, francuskiej sieci Leroy Merlin. Sklep zapewni klientom dostęp do ponad 29 000 artykułów do budowy domu, remontu i dekoracji domu oraz ogrodu. 

Obiekt posiada około 6 500 metrów kwadratowych powierzchni handlowej wewnętrznej i około 900 metrów kwadratowych powierzchni zewnętrznej w ramach działu budowlanego i działu ogród.

 O obsługę kupujących zadba ponad 110 pracowników sklepu, będących mieszkańcami Kołobrzegu oraz okolicznych miejscowości. 

Sklep Leroy Merlin czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00 – 20:00. Dla klientów przygotowanych zostało około 350 miejsc parkingowych, w tym dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością oraz dodatkowo dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych i parking dla rowerów.

Będzie to już 75. sklep w Polsce. Kołobrzeski Leroy Merlin jest jednym z obiektów galerii handlowej Karuzela.

 

Komentarze  
0 # tajne 2022-01-16 17:48
znowu jakiś przekręt miała być karuzela a postawili jakieś dziadostwo!! a z tego co słuchać firma która to stawia jest nie wypłacalna nawet już ochrona z niej zrezygnowała. :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo