Dzisiaj do Kołobrzegu ponownie przyjechały foodtrucki. Do niedzieli, na placu przy stadionie można spróbować dań kuchni z całego świata.

Dzisiaj do Kołobrzegu ponownie zawitał Street Food Festival. Tradycyjnie, przed  kołobrzeskim stadionem stanęły furgonetki serwujące jedzenie. Foodtrucki oferują  dania  kuchni z całego świata. Znajdziemy tu potrawy kuchni hiszpańskiej, amerykańskiej, azjatyckiej czy polskiej. Dania mięsne i wegetariańskie. Coś na słodko i słono, także każdy znajdzie coś dla siebie, a jak zapewniają organizatorzy wszystkie foodtrucki są sprawdzane pod względem walorów smakowych i wybierane te najlepsze.

Food trucki przyjechały do Kołobrzegu z całego kraju i będą stały przez weekend. Dzisiaj i jutro będą czynne do godziny 22. Odjadą w niedzielę o 21. 

 

Komentarze  
-1 # widziałem 2022-08-12 18:16
Czy znowu wybuchnie jakiś pożar?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK