To będzie wieczór pełen inspiracji
Rozwój, biznes i marketing – to obszary towarzyszące kolejnej, trzeciej już edycji „Wieczoru Inspiracji”, którego organizatorem jest Kołobrzeskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.
Przed nami trzeci już „Wieczór Inspiracji” – wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem, a które jest świetną formą na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych, rozwój oraz szeroko pojętą właśnie inspirację.
































Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl