×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Uczniowie kołobrzeskich podstawówek, którzy nie radzą sobie z nauką mogą korzystać z bezpłatnych korepetycji. Organizują je członkowie stowarzyszenia Zawsze Gotowi, a pomoc udzielają im niewiele starsi koledzy ze szkół średnich.
Na pomysł udzielania bezpłatnych korepetycji uczniom podstawówek, którzy nie radzą sobie z nauką, kilka lat temu wpadli  członkowie Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy 32. Pułku Zmechanizowanego „Zawsze Gotowi”. Co roku do projetu angażowani są nowi wolontariusze. Wolontariusze z liceum im. Mikołaja Kopernika i ZSEH są już po pierwszym spotkaniu organizacyjnym. Dziś część z nich otrzymała specjalne teczki wolontariusza. 
Starsi pomagają młodszym, ale korzyści są obopólne, bo żeby pomóc w nauce, trzeba najpierw samemu sporo wiedzieć. Jak mówią nauczyciele, lepsze oceny w szkołach zdobywają i dzieci, i licealiści. Ale korepetycje to jedno, często taka współpraca okazuje się o wiele bardziej pomocna.
Wolontariusze i stowarzyszenie Zawsze Gotowi pomagają uczniom w niemal wszystkich kołobrzeskich podstawówkach.

[hdvs videoid=2685]

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK