Młodzi piłkarze Kotwicy Kołobrzeg wzięli udział w Nadmorskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Dźwirzynie. W imprezie wzięli udział zawodnicy urodzeni w roku 2009 i młodsi.
W skład drużyn wchodziło 5 zawodników w polu oraz bramkarz. W całych zmaganiach rozegrano aż 57 meczów. Nasza drużyna zagrała 9 spotkań. System rozgrywek polegał na podziale wszystkich zespołów na 2 grupy. Pierwsza to Liga Mistrzów, a druga Liga Europy. Nasza drużyna została zwycięzcą Ligi Europy. W całym turnieju zostaliśmy pokonani tylko raz i to przez zwycięzcę zawodów Gwardię Koszalin. Bilans naszych spotkań przedstawia się całkiem dobrze: 5 zwycięstw, 3 remisy, 1 przegrana.  Trenerzy są zadowoleni z postawy i są dobrej myśli na przyszłość ponieważ zaledwie 4-miesięczny okres pracy z grupą daje coraz lepsze rezultaty. Zdaniem trenerów największa wartość turnieju to nowe cenne doświadczenia.

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn