Tym razem, w Hali Milenium, zamiast oglądać mecz koszykówki, mogliśmy przenieść się do świata kolei. W weekend, już po raz trzeci gościliśmy wystawę makiet kolejowych.

W sobotę i niedzielę, w Hali Milenium można było obejrzeć kolejną edycję wystawy makiet kolejowych. Jej autorami byli modelarze z Zachodniopomorskiego Klubu Miłośników Kolei. Wiodącym tematem makiety była oczywiście kolej, jednak nie zabrakło też licznych scenek rodzajowych. Dużą atrakcją dla najmłodszych była kolejka z Parku Miniatur i Kolejek z Dziwnowa, którą można się było przejechać. Podczas wystawy można było również zobaczyć oryginalne urządzenie nastawcze i dowiedzieć się jak wyglądała praca dyżurnego ruchu. Nie zapomniano także o fanach klocków Lego, dla których przygotowano specjalne stanowisko. Kolejna wystawa makiet odbędzie się już za rok. Warto podkreślić, że każda makieta to indywidualna inwencja twórcza modelarza.  

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK