×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

(promo) Zabawa, akrobatyka, gimnastyka, elementy pole dance i tańca - iD pole dance Kołobrzeg ogłasza nabór do nowej grupy ACRO POLE kiDs.  Acro pole kids - zajęcia przeznaczone dla dzieci od 8 roku życia. Ćwiczenia na drążku pionowym mają charakter czysto sportowy i prowadzone są w formie zabawy. Na zajęciach dzieci będą rozwijały swoje umiejętności motoryczne i koordynację. Acro Pole kiDs to połączenie akrobatyki, gimnastyki, tańca i figur na drążku. Zajęcia Pole Dance świetnie rozwijają, poprawiają kondycję oraz gibkość, ale przede wszystkim są bardzo zróżnicowane i ciekawe, dzięki czemu Wasze pociechy, nie będą się nudzić, a będą chcieć więcej. Aktualnie tego typu zajęcia cieszą się coraz większą popularnością na świecie, a wszystko ze względu na perspektywę uznania pole dance dyscypliną olimpijską. To właśnie dzieci  rozpoczynające przygodę z pole dance  dziś, mogą w przyszłości reprezentować nasz kraj na zawodach. Co najważniejsze, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo Waszych pociech, zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora i tancerza Wojciecha Ryczkowskiego, który akrobatykę i taniec trenuje od 8 roku życia. Liczba osób w grupie to maksymalnie 7 osób. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, w środy o godzinie 16:00. Czas trwania zajęć to 45 minut. Koszt miesięcznego karnetu - 99 zł.
 
UWAGA RODZICE! DARMOWA LEKCJA POKAZOWA DLA DZIECI!
16 listopada o 16:00 odbędzie się darmowa lekcja pokazowa, na której dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tej dyscyplinie! Zajęcia potrwają w godzinach 16.00-16.30. W przypadku, gdy zgłosi nam się duża ilość chętnych, druga grupa będzie miała zajęcia w godzinach 16.30-17.00. 
Obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr telefonu 514 510 591. Podczas spotkania organizacyjnego swój pierwszy karnet będzie można nabyć za 70 zł. 
Zapraszamy do naszego studia iD fitness&beauty przy ulicy Zaplecznej 3e (od ulicy Okopowej). 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK