W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21.12.2020 i nowymi regulacjami w obszarze sportu, MOSiR zamyka działalność basenu od 24 grudnia do 17 stycznia.

Czas ten poświęcony zostanie na przerwę techniczną, która co roku była realizowana w okolicach marca/kwietnia tak, aby po odwieszeniu działalności basenów w Polsce można było już bez żadnych przeszkód korzystać z tego obiektu.

Treść regulacji: Zakaz prowadzenia przez przedsiębiorców oraz przez inne podmioty działalności polegającej na prowadzeniu: basenów, aquaparków, siłowni, klubów i centrów fitness, z wyłączeniem podmiotów działających w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów i dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych.

Pozostałe obiekty sportowe kompleksu Milenium oraz Hala Rycerska zgodnie z nowymi regulacjami będą udostępnione: (...) wyłącznie w przypadku sportu zawodowego lub zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w Ustawie z dnia 25 czerwca 2010 roku o sporcie, lub zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy, lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

Warunkiem niezbędnym jest przedstawienie potwierdzenia w formie pisemnej zawierającego informację o aktualnym uczestnictwie we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez polski związek sportowy. Pozostałe zajęcia sportowe muszą zostać zawieszone do 17 stycznia włącznie. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Sportu. 

- Wierzymy w to, że od 18 stycznia ruszymy ,,pełną parą" i nasz obiekt znowu będzie tętnił życiem - napisali organizatorzy na swoim facebookowym profilu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Słonecznie

10°C

Kołobrzeg

Słonecznie

Wilgotność: 81%

Wiatr: 22 km/h

  • 25 Lut 2021

    Słonecznie 15°C 7°C

  • 26 Lut 2021

    Przelotne opady 7°C 3°C

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

DKF - marzec 2021

Lut 25, 2021 / Artykuły sponsorowane

Prezydencki Kwadrans 23.02.2021r.

Lut 24, 2021 / Prezydencki kwadrans

Rozmowy z widokiem na powiat - 24.02.2021

Lut 24, 2021 / Rozmowy z widokiem na powiat

Kwadrans z historią odc. 50

Lut 24, 2021 / Kwadrans z historią

Rozmowy z widokiem na powiat (wideo)

Lut 24, 2021 / Najnowsze artykuły

Sunrise zostaje w Podczelu (wideo)

Lut 24, 2021 / Miasto