W najbliższy weekend 5-7 lutego 2021 roku w Hali Milenium Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików. Organizatorem i gospodarzem zawodów jest UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

Na kołobrzeskim parkiecie rywalizować będą czołowe zespoły z kraju w kategorii młodzików (ur. 2006 i młodsi) z 8 województw! W turnieju biorą udział tylko licencjonowane zespoły i jest to forma przygotowań do współzawodnictwa w ramach Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Całą rywalizację będzie można śledzić na profilu FB UKS OPP Powiat Kołobrzeski oraz MIilenium Kołobrzeg.

Turniej organizowany jest w ścisłym reżimie sanitarnym i zgodzie z aktualnymi wytycznymi PZPS. Zawody objęte są patronatem: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego, Urzędu Miasta Kołobrzeg oraz Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Nabór do szkół ponadpodstawowych

Kwi 30, 2025 / Najnowsze artykuły

Starosta zaprasza na Dzień Flagi

Kwi 30, 2025 / Najnowsze artykuły

Prezydencki kwadrans 29.04.2025

Kwi 29, 2025 / Prezydencki kwadrans

Prezydencki kwadrans (wideo)

Kwi 29, 2025 / Miasto

35 lat Nauki Jazdy Facon

Kwi 28, 2025 / Miasto