Monety, stara porcelana, biżuteria, winyle, czy biała broń, to tylko niektóre z przedmiotów, które możemy podziwiać w Alejce Kolekcjonerskiej na Skwerze Pionierów.

Na Skwerze Pionierów, jak co roku pojawiła się Alejka Kolekcjonerska, czyli miejsce gdzie kołobrzescy kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby,  monety, winyle, srebrne naczynia,czy sztućce. Prezentowane przedmioty można podziwiać i kupić, ale kolekcjonerzy najchętniej się wymieniają. W tym miejscu, można również  porozmawiać z pasjonatami kolekcjonerstwa i poznać nieco historii, oraz uzyskać informacji na temat wartości starych przedmiotów. Stoiska wystawiennicze czynne są codziennie w godz. od 10.00 – 18.00. Alejka potrwa do 18 września. W tym roku jest to już 22 odsłona tego wydarzenia.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK