W Karlinie, pod przewodnictwem przewodniczącego Marka Kuźmy odbyło się posiedzenie Zgromadzenia Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty, na którym przeprowadzone zostały wybory nowych władz Związku.

Jednogłośnie przewodniczącą zarządu wybrana została Anna Mieczkowska - prezydent miasta Kołobrzeg, zastępcą przewodniczącej została Emilia Bury - burmistrz miasta Białogard. W skład Zarządu wszedł również Jacek Smoliński - wójt gminy Białogard. Wybory miały związek z powołaniem na stanowisko prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie dotychczasowego burmistrza Karlina i przewodniczącego zarządu – Waldemara Miśko. Waldemar Miśko pełnił swoją funkcję w ZMiGDP nieprzerwanie od 1998 roku.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo

Targi Gastro - Hotel

Kwi 17, 2024 / Miasto

3xK już w ten weekend

Kwi 17, 2024 / Najnowsze artykuły

Rozmowy z Widokiem na Powiat 17.04.2024 (wideo)

Kwi 17, 2024 / Rozmowy z widokiem na powiat

Swapping w Ekonomie

Kwi 17, 2024 / Powiat

Rozśpiewane przedszkolaki

Kwi 17, 2024 / Miasto