Na rozpoczęcie budowy schroniska jeszcze przyjdzie nam poczekać
Budowa schroniska dla bezdomnych zwierząt rozpocznie się później niż zakładano, ponieważ projektant złożył do starostwa wniosek o wydłużenie czasu na usunięcie uchybień w dokumentacji do końca maja.
Wracamy do tematu budowy nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Jak ostatnio informowaliśmy do starostwa został złożony wniosek o pozwolenie na budowę, po którego podpisaniu będzie można wbić przysłowiową łopatę. Teraz jednak już wiemy, że trzeba będzie na to jeszcze poczekać.
































Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl